| Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Function | Winding Foil Coil |
| Cu Foil Thickness | 0.2 ~ 2.0mm |
| Al Foil Thickness | 0.3 ~ 3.0mm |
| Color | As Requested |
| Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Function | Winding Foil Coil |
| Cu Foil Thickness | 0.2 ~ 2.0mm |
| Al Foil Thickness | 0.3 ~ 3.0mm |
| Machine Color | As Requested |
| Product Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Usage | Winding Foil Coil |
| Cu Foil Thickness | 0.2 ~ 2.0mm |
| Al Foil Thickness | 0.3 ~ 3.0mm |
| Machine Color | As Requested |
| Product Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Usage | Winding Reactor Coil |
| Al Foil Thickness | 0.3 ~ 3.0mm |
| Cu Foil Thickness | 0.2 ~ 2.0mm |
| Welding Mode | TIG |
| Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Function | Winding Foil Conductor |
| Cu Foil Thickness | 0.2 ~ 2.0mm |
| Al Foil Thickness | 0.3 ~ 3.0mm |
| Machine Color | As Requested |
| Product Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Usage | Winding Reactor Coil |
| Cu Foil Thickness | 0.2 ~ 2.0mm |
| Al Foil Thickness | 0.3 ~ 3.0mm |
| Machine Color | As Requested |
| Machine Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Foil Width | 100 ~ 300mm |
| Decoiler Number | 2 Pcs |
| Welding Mode | Cold Pressure Welding |
| Cu Foil Thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Usage | Winding Copper Foil Coil |
| Color | As Requested |
| Cu Foil Thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Condition | New |
| Product Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Application | Winding Reactor Foil Coil |
| Foil Type | Copper Or Aluinium Strip |
| Foil Thickness | 0.2 - 3.0mm |
| Color | As Requested |
| Product Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Usage | Winding Reactor Foil Coil |
| Foil Type | Copper Or Aluminium Strip |
| Foil Thickness | 0.2 ~ 3.0mm |
| Color | As Requested |