| Product Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Usage | Winding Foil Coil |
| Cu Foil Thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al Foil Thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Foil Width | 200 - 1000mm |
| Product Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Usage | Winding Foil Coil |
| Cu Foil Thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al Foil Thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Foil Width | 200 - 1000mm |
| Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Function | Winding Foil Coil |
| Cu Foil Thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al Foil Thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Foil Width | 200 - 1000mm |
| Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Function | Winding Reactor Foil Coil |
| Cu Foil Thickness | 0.2 ~ 3.0mm |
| Al Foil Thickness | 0.2 ~ 3.0mm |
| Machine Color | As Requested |
| Machine Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Function | Winding Reactor Foil Coil |
| Cu Foil Thickness | 0.2 ~ 3.0mm |
| Al Foil Thickness | 0.2 ~ 3.0mm |
| Color | As Requested |
| Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Usage | Winding Foil Coil |
| Al Foil Thickness | 0.3 ~ 3.0mm |
| Cu Foil Thickness | 0.2 ~ 2.0mm |
| Welding | TIG |
| Product Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Function | Winding Foil Coil |
| Al Foil | 0.3 ~ 3.0mm Thickness |
| Cu Foil | 0.2 ~ 2.0mm Thickness |
| Welding Mode | TIG |
| Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Usage | Winding Foil Coil |
| Al Foil Thickness | 0.3 ~ 3.0mm |
| Cu Foil Thickness | 0.2 ~ 2.0mm |
| Welding Mode | TIG |
| Machine Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Application | Winding Reactor Foil Coil |
| Cu Foil Thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al Foil Thickness | 0.3-3.0mm |
| Warranty | 12 Months |
| Product Name | Copper Foil Winding Machine |
|---|---|
| Application | Making Reactor Coil |
| Al Strip Thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Cu Strip Thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Welding | TIG |